На Черкащині судитимуть чоловіка, який через конфлікт побив свого знайомого

04 жовтня 2018, 11:08

На Черкащині судитимуть чоловіка, який через конфлікт побив свого знайомого

Житель одного із сіл Золотоніського району побив свого знайомого. Чоловік завдав потерпілому тілесні ушкодження у вигляді перелому нижньої щелепи, набряку м'яких тканин, синця нижньої щелепи праворуч і синця обличчя.

У ході досудового розслідування було встановлено, що зловмисник, на ґрунті особистих неприязних відносин вчинив конфлікт із потерпілим у ході якого умисно, протиправно, усвідомлюючи небезпечний та злочинний характер своїх дій і бажаючи настання їх наслідків, умисно кулаком лівої руки наніс два удари в область правої нижньої частини обличчя, заподіявши останньому тілесні ушкодження у вигляді перелому нижньої щелепи.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 122 КК України, а саме умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я.

Обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду. Чоловіку загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Читайте також: На Черкащині чоловік через ревнощі забив насмерть свою співмешканку.

Свобода сказав:

Нєфіга собі. Двоє на рівних умовах поралися, а винен не той хто перший вдарив, а той хто краще б’ється. А розписали так як будь то злодія в законі ризикуючи життям заарештували. Чому закон про самооборону перестали розглядати в ВР? Поліція надавила? Тоді не зможуть легко “палочки” рубити на такій битовусі?

Вгору