На Черкащині чоловік через ревнощі забив насмерть свою співмешканку

04 вересня 2018, 11:51

На Черкащині чоловік через ревнощі забив насмерть свою співмешканку

Житель м. Золотоноша 23 червня 2018 року, перебуваючи на території міського цвинтаря, через ревнощі жорстоко побив свою співмешканку.

У ході досудового розслідування встановлено, що чоловік, перебуваючи на території цвинтаря у м. Золотоноша, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, на фоні ревнощів, маючи умисел, направлений на нанесення тілесних ушкоджень співмешканці, наніс один удар правою ногою їй у спину, внаслідок чого остання обличчям впала на землю, після чого, продовжуючи реалізовувати свій злочинний умисел, спрямований на спричинення тяжких тілесних ушкоджень потерпілій, наніс близько 5-6 ударів правою ногою в грудну клітку, 1 удар кулаком руки в область передньої лівої поверхні грудної клітки та 4 ударів кулаком правої та лівої руки в передню частину голови потерпілої, чим  спричинив тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких потерпіла померла.

31.08.2018 обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду по суті, чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 10 років.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Вгору