Мер Черкас їздить на маминому «Лексусі», який «забув» внести до декларації

04 жовтня 2018, 11:44

Мер Черкас їздить на маминому «Лексусі», який «забув» внести до декларації

Правоохоронці перевіряють мера Черкас Анатолія Бондаренка за кримінальною статтею «Декларування недостовірної інформації». Управління захисту економіки в Черкаській області в рамках оперативно-розшукової діяльності виявило, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко користується Lexus LX 570, 2012 року випуску, який записаний на його матір Олену Бондаренко і відсутній в е-деклараціях посадовця. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ухвали Соснівського районного суду Черкас від 27 вересня.

За інформацією правоохоронців, Бондаренко їздить на маминому «Лексусі» з липня 2016 року. Проте в е-декларації міського голови за 2016 і 2017 роки цей транспортний засіб не внесено.

Натомість родина мера Черкас показала чотири автівки: ВАЗ, 2007 року (належить Анатолію Бондаренку), Mazda, 2007 року (власність дружини Валерії), ЗАЗ Vida, 2014 року і Lexus RX 350, 2011 року випуску – обидві машини є спільною власністю подружжя посадовця.

У рамках кримінального провадження суд надав доступ слідчому Управління Нацполіції в Черкаській області до електронних декларацій мера Черкас, якими володіє Національне агентство з питань запобігання корупції; документів страхової компанії, яка видала поліс на автомобіль Lexus LX 570, 2012 року випуску і даних охоронної системи «Benish Guard», до якої підключено Lexus LX 570 (ця система передбачає оnline контроль через веб-сайт та мобільний додаток Olympia Tracking за місцем знаходження транспортного засобу, цілодобову підтримку диспетчерським центром із записом розмов клієнта).

Щодо матері Бондаренка, то, за відомостями місцевих ЗМІ, Олена Куприянівна у 2016 році придбала дві квартири в черкаському житловому комплексі «Сімейний», який належить однопартійцю мера Михайлу Мушієку. Орієнтовна вартість житла становить 2 млн грн. Жінка, за словами її сина, тримає таксомоторний бізнес, який раніше належав самому Анатолію Бондаренку.

За даними реєстру МВС, людина з ініціалами Олена Куприянівна Бондаренко є власницею автомобіля Lexus LX 570, 2012 року випуску.

Мер Черкас їздить на маминому «Лексусі», який «забув» внести до декларації

Олена сказав:

Залишається тільки порадіти за мера, що в Лисянці живе його мама, яка може собі дозволити придбати Лексус та 2 квартири у Черкасах, тримаючи “таксомоторний бізнес”! А до того, як він став мером, мама теж “дозволяла” собі придбати мільйонні покупки?)) Цікаво б дізнатися!

Олександр. сказав:

Наш мер Бидло!!!. А я ще за нього голосував..

Вгору