Учнів черкаських шкіл не забезпечили підручниками (відео)

04 жовтня 2018, 10:33

Учнів черкаських шкіл не забезпечили підручниками (відео)

Учнів першого, п’ятого та десятого класів черкаських шкіл досі не забезпечили підручниками. Про це журналістам Суспільного повідомив начальник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкас Сергій Воронов. З його слів, в Міністерстві освіти надіслати підручники до шкіл обіцяли до кінця вересня. Нині першокласникам видали 20% книг, учням п’ятого класу – 70%, а десятого – 30%. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Рось".

В учнів 1-В класу Черкаської загальноосвітньої школи №26 урок математики. Підручники для школярів не надійшли, тому, вони навчаються за спеціальними зошитами.

Зі слів вчительки початкових класів Наталії Стеценко зошити, за якими навчаються школярі, придбали батьки, аби не тільки компенсувати відсутність підручників, а й зробити навчання своїх дітей цікавішим.

- На жаль, основна частина підручників дуже старі. Єдиний підручник, який нам надійшов - підручник з мистецтва за 1 клас. Частину вже видали, а решта залишилася, - зазначила завідувачка бібліотеки школи Леся Мироник.

До школи не надійшли і нові підручники для учнів п'ятого та десятого класів. Тому, учням видали старі книги із фондів бібліотеки.

- Досить багато із цих книг відповідають програмі. Тому, вони підходять до програм, за якими навчаються учні, - розповіла директор Черкаської школи №25 ім. Ігоря Момота Галина Титаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору