На Черкащині ремонтують будинок культури, у якому обвалилась стеля (відео)

12 жовтня 2020, 18:37

Суспільне: Черкаси

У Червоній Слободі завершують ремонт фасаду будинку культури. За словами виконувачки обов’язків директора установи Інни Плаксій, роботи розпочали три тижні тому. Про це інформує "Суспільне:Черкаси"

У січні цього року через протікання покрівлі почала обвалюватися стеля. На ремонт сільська рада спрямувала двісті тисяч гривень. Спочатку вирішили проблему з протіканням даху, проте, за словами будівельників, будівля у занедбаному стані, тому потребує і поточного ремонту.

- Зараз встановили труби, частково відремонтували зал, але ще не повністю. Роботи продовжуються, робимо зовнішні роботи доки дозволяє погода, а потім будемо закінчувати всередині, – зазначив працівник Сергій Яковенко.

На Черкащині ремонтують будинок культури, у якому обвалилась стеляСуспільне: Черкаси

За словами керівниці театральної студії Наталі Лук’яненко, через ремонт колективи нині займаються на вулиці або у фойє. Ремонтні роботи тривають не лише всередині будівлі. За словами Інни Плаксій, реконструювати почали і фасад.

Завершити всі роботи планують до кінця жовтня. Наступного року стіни будинку культури хочуть оздобити розписом в українському стилі та відремонтувати інші кімнати.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору