Андрій Стріхарський нагородив лікарів Черкащини почесними грамотами

12 жовтня 2020, 18:02

Народний депутат від партії «Слуга народу» в рамках робочої поїздки в Катеринопіль 9 жовтня подякував лікарям Катеринопільскої центральної районної лікарні за нелегку працю в умовах пандемії, нагородивши грамотами Верховної Ради України.

Грамоти та медалі отримали головний лікар Борецька Людмила Андріївна, завідувач інфекційного відділення Левицький Мирон Матвійович, лікар з функціональної діагностики Войтенко Аріадна Борисівна.

- Дякую за вашу важку працю. Мені хочеться говорити й відзначати тих, хто працює самовіддано та без відпочинку. Я щиро дякую кожному українському медику. Ви – наші супергерої. Для мене є великою приємністю вручити грамоти людям, які фактично перебувають на «передовій» і ведуть боротьбу з невидимим ворогом, - відзначив Андрій Стріхарський

- Здоров’я – це основне в житті людини. Наш колектив докладає максимум зусиль і бореться за кожне життя щодня. Тому навіть добре слово, тим більше такі нагороди – це колосальна мотивація працювати, - розповідає головний лікар Борецька Людмила.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору