На Черкащині зафіксували загибель чималої кількості риби (фото)

23 травня 2017, 08:11

У селі Леськи Черкаського району, на так званій леськівській канаві, 21 травня рибалки виявили чимало мертвої риби. Про це повідомляє черкасець Георгій Ревазов, інформує "ВІККА".

- Величезні сазани, товстолоби і карасі лежали стосами просто на березі. Були в кінці канави, – написав він.

Чоловік припускає, що причиною загибелі риби могли стати браконьєри, які застосували електровудлище.

Водночас у Черкасирибоохороні підтвердили інформацію про загибель сазанів. Там пояснюють, що причиною цього стала занадто низька температура води для нересту.

- Мертвих коропів знаходили у Леськах і Худяках. Були випадки і в Кіровоградській області. Це низька для нього температура, тому він не виживає. Масової загибелі немає, це поодинокі випадки, – розповів голова ліквідаційної комісії Черкасирибоохорони Анатолій Мироненко.

При цьому він додає, що крім коропа, інша риба могла дійсно загинути від пошкоджень незаконними рибалками.

- Ще восени браконьєри могли зачепити товстолоба на драча, а зараз його викинуло на берег, – припускає керівник рибоохорони.

Тим часом заступник голови Державної екологічної інспекції в Черкаській області Олександр Позняков зазначив, що при необхідності екологи обстежать ділянку водойми, де була знайдена мертва риба. На ній фахівці проведуть відбір проб води для встановлення наявності забруднюючих речовин, щоб перевірити, чи немає інших причин природного лиха.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору