На Черкащині поліцейські перевіряють перевізників

13 грудня 2017, 11:27

Починаючи з 17 листопада тривають комплекс заходів під умовною назвою «Перевізник-зима», які спрямовані на дотримання перевізниками вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів, інформують в ГУ НП у Черкаській області.

Метою таких заходів полягає посиленні контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення перевезень та дотримання законодавства у зазначеній сфері.

В ході проведення перевірок перевізників поліцейськими приділяється особлива увага питанням підготовки автотранспорту до використання в осінньо-зимовий період, заміни шин на зимові, справність приладів обігріву салону, зберігання транспортних засобів за місцем їх стоянки, організації контролю за технічним станом автобусів перед виходом в рейс та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

Під час проведення заходів «Перевізник-зима» поліцейськими виявлено ряд правопорушень, серед них, керування водієм транспортним засобом, що має технічні несправності, перевезення пасажирів понад встановлену кількість, відхилення від визначеного маршруту, проїзд на заборонений сигнал світлофора та інші. На порушників було складено відповідні адміністративні матеріали.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору