На Черкащині відзначили бійців КОРД з нагоди 10-ї річниці створення підрозділу

22 червня 2026, 17:16

З нагоди 10-ї річниці створення Корпусу оперативно-раптової дії у Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відзначили бійців спецпідрозділу КОРД.

Захід розпочався з вшанування пам’яті правоохоронців, які загинули, захищаючи Україну.

Під час урочистостей кращих працівників підрозділу нагородили державними та відомчими відзнаками, а також подяками за сумлінну службу, професіоналізм, мужність і внесок у забезпечення безпеки громадян та обороноздатності держави.

Нині бійці КОРД беруть участь у виконанні завдань із відсічі російської агресії та працюють у районах ведення бойових дій.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору