На Черкащині підприємства-банкрути заборгували працівникам більше 13 мільйонів гривень

14 листопада 2015, 18:24

new_finance1Стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області обговорювали нещодавно на засіданні тимчасової комісії обласної державної адміністрації, пише "Черкаський край".

- Протягом останнього місяця цього року в області намітилася позитивна тенденція щодо зменшення заборгованості із виплати заробітної плати, - відкриваючи засідання, зауважив заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Віталій Коваль. - порівняно з початком жовтня цього року її зменшено на 4,4 млн. грн., тобто більш ніж на 14 %. Всього ж з початку 2015 року на комісії заслухали 343 керівники підприємств-боржників і, як результат, погашено понад 15 млн грн. боргу.

Цього разу засідання комісії було присвячене виключно стану справ на підприємствах-банкрутах області, адже саме на ці підприємства  припадає більше половини загальної суми боргу (13,5 млн.грн.)

За словами Сергія Пшеничного, ліквідатора ПАТ «Старобабанський гранітний кар’єр», є проблема з пошуками потенційного інвестора, адже завод потребує капітальних вкладень. Зараз майно підприємства знаходиться в заставі у кредитора.

Покращилась  ситуація на ДП «Машинобудівний завод «Оризон» -  ТОВ «Концепт ua» має намір придбати підприємство й виплатити існуючу заборгованість з заробітної плати та до Пенсійного фонду. Наразі виділені кошти для оформлення технічної документації заводу.

Заробітна плата в повному обсязі виплачена працівникам ТОВ «ВІГ Жашківський цукровий завод», адже майно підприємства у жовтні цього року продане з аукціону.

Поділитись

Коментарі

Вгору