На Черкащині на виборах голосуватимуть 99 переселенців з Криму

23 травня 2014, 19:49

За інформацією Державного реєстру виборців на сьогодні на Черкащині зареєстровано 1 млн 41 тис. 820 виборців. З них 99 осіб - переселенці з Криму, яким буде надано право проголосувати на території області.

Про це сьогодні, 23 травня, під час прес-конференції повідомив заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль.

- Сьогодні ми відвідали окружні виборчі комісії з метою вивчення стану матеріально-технічного забезпечення та сприяння у межах чинного законодавства. Щоденно проводиться моніторинг роботи дільничних і окружних виборчих комісій. Поки що підстав думати, що форсмажорні обставини вплинуть на процес виборів на Черкащині, немає. Очікується досить висока явка - понад 70%, - зазначив Віталій Коваль.

Також він повідомив, що на сьогодні держава виконала усі свої зобов'язання стосовно фінансового забезпечення виборів Президента України та міського голови Черкас.

- Зарплата членів дільничих виборчих комісій по місцевим виборам забезпечена в повному обсязі. Кожні дві години казначейство мені звітує, щойно реєструються платіжні документи по виборам, вони одразу проплачуються. Жодної затримки немає, день у день іде проплата, - наголосив заступник голови ОДА.

На його думку, особливістю цьогорічних виборів є висока громадська активність, яка виявляється  у прагненні людей забезпечити правопорядок під час виборів.

- Створюються спеціальні загони, які добровільно допомагатимуть правоохоронцям слідкувати за порядком. Таким чином у нас дійсно зароджується розвиток громадянського суспільства, - зазначив Коваль.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору