На Черкащині браконьєри застрелили благородного оленя (відео)

12 травня 2017, 23:46

У Черкаській області під час забороненого полювання застрелили благородного оленя. Браконьєри вистежили тварину за допомогою тепловізора і вбили з першого ж пострілу, пише "ІнфоМІСТ".

Заборонене полювання відбувалося у президентських угіддях. Це частина лісового господарства, призначеного для прийому глав іноземних держав.

Співробітники лісгоспу помітили стрільців. Заблокувати дорогу і викликати поліцію – так зазвичай роблять співробітники лісгоспу. Але пред’явити чоловікам було нічого. Тушу оленя знайшли лише через кілька годин у лісі. Тоді і стало зрозуміло, як все сталося.

О першій годині ночі браконьєри вистежили тварину, вбили з першого ж пострілу. А пізніше вирішили заховати подалі від дороги і протягнули його кілька десятків метрів.

Ветеринар оглянув вбиту тварину. Це самець років трьох. Кулю не знайшли. Лише рану, яка від неї залишилася. Браконьєрів тепер шукає поліція. Співробітники лісгоспу розповіли, кого бачили вночі в лісі та на якій машині.

Якщо браконьєрів знайдуть і доведуть їхню провину, то лісгосп отримає компенсацію. Нічним мисливцям доведеться заплатити 15 тисяч гривень за вбитого оленя.

Коментарі

Вгору