На автодорозі М-05 у Жашківському районі завершено роботи з експлуатаційного утримання шляхопроводу

17 червня 2018, 16:01

На автомобільній дорозі загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі 13 червня закінчилися роботи з експлуатаційного утримання шляхопроводу на км 146+995.

У рамках експлуатаційного утримання шляхопроводу підрядною організацією було пророблено чималу роботу. Зокрема, очищено від бруду та сміття водовідвідні канави та проїжджу частину автодороги, пофарбовано металеве перильне огородження, відновлено деформаційні шви, проведено захист бетонних та металевих конструкцій від корозії, армування плит прогонової будови, ремонт залізобетонної плити проїзної частини, влаштовано гідроізоляцію проїзної частини, проведено ремонт асфальтобетонного покриття, укріплення конусів мосту та ремонт укріплення конусів мосту залізобетонними плитами.

На сьогодні вже завершено весь комплекс ремонтних робіт.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!.

Прес-служба САД у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору