“Мрію бачити українців щасливими”, – Олег Ляшко побував на Черкащині

27 червня 2018, 19:09

Про це він заявив під час чергового робочого візиту на Черкащину. Буквально два тижні тому він пообіцяв відвідати мешканців Звенигородщини і дотримався слова. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко ознайомився з виробництвом ТОВ „Комбінат баранкових виробів“ у Ватутіному та відвідав ТОВ „Катеринопільский елеватор“ ПАТ „МХП“. Там відбулись зустрічі з трудовими колективами цих підприємств та громадами Ватутіного та смт. Єрки. А також Олег Валерійович провів особистий прийом в громадській приймальні РПЛ в Звенигородці. Насичений подіями день завершився для політика участю в науково-практичній конференції з нагоди Дня Конституції України, під час якої він відповів на болючі питання звенигородчан щодо долі України та українців, оздоровлення держави та суспільства та збереження незалежності країни.

Щойно лідер РПЛ Олег Ляшко з’явився за парканом прохідної „Комбінату баранкових виробів“, як відразу ж був оточений натовпом ватутінців. Вони засипали політика питаннями, які їм болять і вирішення яких з боку влади вже й не сподіваються.

А турбують людей ті самі проблеми, що і скрізь по країні. Це жебрацькі зарплати і пенсії, яких не вистачає ні на дорогу комуналку, ні на дороговартісне лікування, ні на першочергові життєві потреби. До політика звертаються жінки та зі слізьми на очах запитують: як їм виживати та утримувати сім’ї. Ось, наприклад, пані Тетяна відробивши 36 років на м’ясокомбінаті, отримує 1500 гривень пенсії. Стаж заробила, здоров’я позбулася, а вдячності від держави – нуль. Лише на одну упаковку ліків пані Тетяна витрачає 850 гривень. А як прожити на ті копійки, що лишаються, ще й коммуналку сплатити вона не знає.

Інша літня жіночка розповідає моторошну історію про байдужість до її знайомої з боку лікарів районної лікарні. Самотня пацієнтка похилого віку не має можливості заплатити за лікування. Олег Ляшкозанотовує ці кричущі звернення та обіцяє якнайшвидше розібратися й допомогти.

Таких кричущих питань через бездіяльність влади та відповідальних за те осіб, у ватутінців накопичилась маса. Це в тому числі знищення унікальних місцевих шахт, яке залишило без роботи сотні фахівців гірничної справи. Це питання лідер РПЛ також обіцяє ретельно вивчити та ініціювати в Уряді відновлення видобутку ватутінського вугілля.

— Моя політика полягає у підвищенні та наданні людини праці гідних заробітних плат, паралельного відновлення економіки з пріоритетом національного виробництва, — заявив Олег Ляшко громаді. — Україна має переробляти вирощене та видобуте. Не сировиною торгувати, а потім переплачувати за товари величезні кошти, а створювати потужні вітчизняні переробні виробництва та забезпечувати населення робочими місцями з достойною оплатою праці.

На зустріч з політиком в Єрках прийшло також багато людей. На його приїзд тут теж чекали. Людям сподобалась щирість політика, проста незарозуміла мова та близькість до людей.

До Олега Ляшка звернувся хлопчина, який щойно закінчив школу. Задає питання руба: «Куди йти навчатись, якщо родина не має великих статків? Мабуть поїду до Польщі“. На цей крик душі молодої людини Олег Валерійович блискавично парірує: «Отож! Моє завдання — повернути українців, які вже поїхали працювати закордон та затримати тих, хто лише збирається записатись у трудові мігранти. Ми маємо зрозуміти, що Україна живе справою рук людей праці. Моє завдання створити для них умови, забезпечити достойну її оцінку та повернути престижність робітничим професіям. У нас усі хочуть бути юристами, економістами та депутатами. Але ж хтось має зводити будинки та випікати хліб?! Інше завдання — допомогти молодим родинам із державним кредитуванням житла на 20-30 років під 1-2%. Все це разом створить умови оздоровлення економіки. І за це я боротимусь!»

На прийомі в громадській приймальній переважна більшість звернень з проханням допомогти онкохворим, серед яких і зовсім молоді, і літні люди.

— Онкологія має бути в центрі державних медичних програм, — підкреслив лідер РПЛ. — Наразі маємо зворотнє — людина з цим виліковним захворюванням у нашій країні приречена та має винести з хати усе разом із хатою, аби спробувати вижити. Я добиватимусь, щоб лікування таких пацієнтів стало безкоштовним, щоб у програмі „Доступні ліки“було передбачене надання ліків саме для онкохворих.

На прийом прийшла і керівник Звенигородського інтернату, 370 вихованцям якого потрібен літній клас. Олег Ляшко — сам інтернатівець, тож не залишився байдужим до таких запитів. Політик зазначив, що особисто йому виховання у школі-інтернаті дало чимало - прагнення до життя, вміння боротися, жагу до знань. Тож, пообіцяв допомогти та обов’язково відвідати цей унікальний заклад, як і побувати на першому дзвонику в спеціалізованій школі для обдарованих дітей ім. Траса Шевченка.

— Я хочу, щоб людям було добре, бо коли щасливий народ, це означає, що ми маємо міцну країну, не побираємось по світах і нам не страшний ворог. Головне не бути ворогом самим собі! —акцентував Олег Ляшко.

Вгору