Вишукані сукні, “море квітів” і сльози на очах: як відсвяткували випускний у ЧНУ

27 червня 2018, 18:39

Фото: Про все

Черкаський Національний університет ім. Б. Хмельницького випустив у велике професійне життя 830 своїх студентів.

Посмішки зі слізьми на очах, вишукані сукні та зачіски, море квітів, кульки та голуби, що злетіли у небесну височінь , розчулені батьки, схвильовані викладачі, граціозний парад професорів та купа найнесподіваніших нових емоцій у випускників — все це випуск 2018 року, який сьогодні урочисто відбувся в Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького.

В урочистостях великої університетської родини взяли участь народний депутат України Владислав Голуб. Почесними гостями свята також стали заступник начальника управління освіти та науки Черкаської ОДА Валентина Ткаченко, черкаський військовий комісар Євген Курбет та настоятель храму святих рівноапостольних Кирила та Мефодія Андрій Шиманович. Вони давали молоді, яка йде у самостійне, цілком доросле професійне життя, настанови та добрі поради.

Цього року ЧНУ ім. Богдана Хмельницького дав путівку в життя 830 своїм студентам, які навчались за 58 спеціальностями. До речі, за минулий рік виш зробив нові позитивні кроки — у ЧНУ було відкрито 12 нових спеціальностей на бакалавраті, та 6 на магістратурі. Незабаром до переліку спеціальностей, за якими готуватимуть фахівців в університеті, додадуться ще дві. А ще незабаром відбудеться найперший випуск на військовій кафедрі.

Вітаючи університетську громаду, ректор вишу Олександр Черевко наголосив, що цього року університет святкує вже 93-ій випуск. Він подякував випускникам за те, що кілька років тому вони прийняли правильне рішення і переступили поріг Черкаського національного, за те, що упродовж цих років було досягнуто разом. Висловив вдячність їхнім батькам, викладачам та всьому колективу університету. Він також наголосив на тому, що до університетської родини сьогодні входять студенти з 19-ти країн світу.

Олександр Володимирович подякував і тим, хто примножує славу навчального закладу. А це: учасники всеукраїнських та обласних олімпіад, творчо-мистецьких, інтелектуальних та спортивних змагань різного рівня. Особливу вдячність керівник вишу висловив тим випускникам, які захищають країну в зоні АТО.

— Ви всі — наша особлива гордість! — підкреслив Олександр Черевко. — Адже завдяки вашим зусиллям та зусиллям ваших викладачів наш університет дуже гарно представлений у міжнародних рейтингах. Зокрема, у рейтингу Scоpus, де ми перемістились з 24 місця та 15. А в рейтингу вишів країн Східної та Центральної Азії ввійшли до 16-тки найкращих навчальних закладів. Тож, у добру путь, бо нам підвладні будь-які дороги!

Народний депутат України Владислав Голуб поділився відчуттями особистої дотичності до свята, адже 2004 року сам був таким самим випускником Київського Національного університету та отримував свій перший диплом бакалавра міжнародних відносин. Перефразовуючи своїх британських колег, Владислав Голуб порадив молодим людям залишатись спокійними, завзятими, мрійливими та просто вміти „ ловити “ мить та насолоджуватись життям.

— Будьте проактивними і перед вами обов’язково відкриватимуться усі двері! — побажав політик.

 

Вгору