Міський голова пішов до суду через народного депутата

16 березня 2017, 19:41

Фото: Про все

Звернутися до суду змушений міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. Все – через народного депутата по золотоніському округу Владислава Голуба, який за словами мера, із трибуни Верховної Ради поширює про Золотоношу недостовірну інформацію, яка заважає нормальному розвитку міста. Тож через суд міський голова вимагатиме від нардепа спростувати озвучене.

Про це Віталій Войцехівський розповів на прес-конференції 16 березня.

- Упродовж року, а то вже й півтора, ми тільки й чуємо заяви народного депутата, які він поширює як з трибуни Верховної Ради, так і в друкованих засобах інформації. У всіх цих заявах звучало багато звинувачень на рахунок нашого міста. Спершу такі виступи викликали подив та сміх, - розповідає Віталій Войцехівський.

Та останнім часом, за словами очільника Золотоноші, заяви нардепа переростають у кримінальні справи та навіть обшуки. Зокрема, відкрито кримінальні справи по аварійному колектору та по очисних спорудах. По першому об'єкту нардеп звинувачує золотоніських владців у тому, що кошти на нього виділялися, але колектор не був відремонтований. По другому – у завищених цінах реконструкції.

- Відповідно до законодавства, народний депутат має право ініціювати порушення кримінальних справ, - каже Віталій Войцехівський і додає, що всі кримінальні справи безперспективні. – Вони завідомо порушені по неіснуючих порушеннях. Наприклад, по міському колектору, який перебуває в аварійному стані. Його реконструкція поділена на черги, і наприкінці минулого року ми планували виконати роботи по першій з них. Але кошти на це надійшли дещо пізніше, тому ми здійснювали корегування і не змогли використати всю суму. Тож значна сума була повернута до бюджету. Але парадокс в тому, що кримінальна справа по цьому об’єкту була порушена ще за два тижні до укладання угоди по колектору. І на сьогоднішній день в жодній заяві народного депутата не згадується ні про повернуті кошти, ні про зміни в проекті.

Водночас через порушені кримінальні справи до заступника міського голова Олега Масла та до директора КП «Золотоніський міський водоканал» Сергія Кузнєцова приходили правоохоронці із обшуками. Але, уточнює Віталій Войцехівський, шукали ті документи, які їм були надані ще кількома днями раніше.

- Ми не виключаємо можливості того, що можуть щось і підкинути, - припускає очільник Золотоноші. – Дивно, що з обшуком у мене вдома ще не були.

Тож шукати правду золотонісці будуть у суді. Як повідомив Віталій Войцехівський, він вже звернувся із позовною заявою до суду. У такий спосіб керівник Золотоноші вимагатиме від нардепа спростування недостовірної інформації.

- Народний депутат поширює інформацію, як насправді не відповідає дійсності, - переконаний керівник Золотоноші. – Ми не будемо вимагати якогось матеріального відшкодування, але він повинен інформацію спростувати. Адже на сьогоднішній день жодна кримінальна справа навіть не доведена до суду, бо ж не доведений склад злочину. До того ж, на жодному об’єкті, по якому порушена кримінальна справа, самого депутата не було: ні на очисних спорудах, ні на колекторі. В мене таке враження, що він навіть не знає, де вони знаходяться.

На таку прискіпливість нардепа до Золотоноші міський голова має власне пояснення. Говорить, що під час виборів саме по місту Золотоноші нардеп набрав не надто велику кількість голосів.

- Тому увесь нинішній тиск я розцінюю, як його паніку перед можливими достроковими виборами Верховної Ради, бо в нього немає тут ні кишенькового мера, ні кишенькової міської ради, - припускає Віталій Олександрович.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору