До черкаської школи завітав рятувальник-“посіпака”

16 березня 2017, 19:57

13 березня співробітники Черкаського міськрайонного відділу управління ДСНС у Черкаській області в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності завітали на пізнавальний захід до учнів школи №29, що в мікрорайоні Дахнівка. Про це повідомляє «Нова Доба» із посиланням на прес-службу Управління ДСНС у Черкаській області.

За традицією, зустріч рятувальників та школярів розпочалася з профілактичної бесіди. Фахівці Служби порятунку розповіли учням про роботу вогнеборців та останні масштабні надзвичайні події, які бійцям ДСНС довелося ліквідовувати.

Перед весняними канікулами рятувальники нагадали дітям основні правила безпечної поведінки під час відпочинку на природі та вдома. Наголосили, що пустощі з вогнем, сірниками, запальничками та легкозаймистими речовинами можуть призвести до пожежі, а то й до травмування. Для кращого засвоєння інформації інспектори ДСНС продемонстрували присутнім відеофільм про діяльність рятувальників та повчальні соціальні відеоролики.

Під час практичної частини заходу, яка відбувалася на ігровому майданчику школи, рятувальники продемонстрували учням спорядження та обладнання вогнеборців. Кожен бажаючий зміг приміряти захисний костюм рятувальника, а найсміливіші спробувати загасити умовну пожежу.

Особливого настрою додавав веселий «Посіпака-рятувальник», який нагадав дітям правила безпеки життєдіяльності та вручив інформаційні листівки та календарики.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору