Шукали документи, які вилучили тиждень тому, – до заступника мера прийшли слідчі

17 лютого 2017, 22:00

Слідчі УБЕЗ та прокуратури сьогодні робили обшук вдома у першого заступника міського голови Золотоноші Олега Масла  та в керівника золотоніського водоканалу Сергія Кузнєцова. Шукали документи, пов’язані із ремонтом міського колектору.

Про це в коментарі «Про все» повідомив міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

- Однак так нічого й не знайшли, бо ці документи вже тиждень, як були вилучені. У приватних розмовах вони це так і підтверджували. Тому й обшуки пройшли дуже швидко, - зазначає міський голова і дивується, чого ж слідчі з таким обшуком не прийшли до нього самого. – Можливо, спеціально не прийшли, аби я думав, що стану наступним.

Крім цього Віталій Войцехівський не розуміє, чому робочі документи намагалися відшукати вдома.

Обшуки ж у будинках своїх підлеглих міський голова пов’язує із діяльністю народного депутата від Золотоніщини Владислава Голуба.

- Зі свого боку ми розпочинаємо робити позовні заяви. Окрім того, ми все таки очікуємо, щоб депутат  приїхав та врешті подивився - де наш колектор, де очисні, де полігон твердих побутових відходів. Недавно, будучи в місті, він навіть не захотів пройти 300 метрів, щоб подивитися на те, про що він пише. Тому ми плануємо направити звернення до голови Верховної Ради, бо на сьогоднішній день народний депутат реально заважає роботі органів місцевого самоврядування, - зазначає Віталій Войцехівський.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору