Мільйон дерев за добу: Черкащина долучається до екологічної акції

07 жовтня 2020, 13:29

фото з мережі

Всеукраїнська акція, у ході якої заплановано висадити мільйон дерев за добу, відбудеться 17 жовтня 2020 року.

Зазначимо, що між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України» у вересні підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи із висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища, метою якого є проведення акції з осіннього висаджування дерев.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології, природи, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців. Також акція має привернути увагу суспільства до щоденної праці лісових господарств.

Лісівники Черкащини приєднаються до всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу» та запрошують усіх бажаючих.

З метою недопущення поширення Covid-19, проведення акції буде відбуватися з дотриманням карантинних обмежень та вимог.

Відповідальний за проведення Акції по Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства: головний спеціаліст Левицький Станіслав Анатолійович, (0472) 37-00-72, A.Levyckiy@lis-ck.gov.ua

Зазначимо, що акція відбуватиметься у п’яти держлісгоспах Черкащини, відповідальні – головні лісничі (необхідно звертатися безпосередньо у держлісгосп).

За інформацією пресслужби Черкаського обласного управління
лісового та мисливського господарств

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору