Мешканці “Казбету” хочуть відкликати свого депутата, якщо той не вирішить питання з ринком

05 вересня 2016, 16:02
Фото: Про все

Фото: Про все

Сьогодні мешканці мікрорайону «Казбет» та торгівці з місцевого ринку на декілька годин перекрили бульвар Шевченка. Таким чином учасники акції протестували проти закриття місцевого ринку, на якому тривалий час продавалась сільгосппродукція.

Як пояснили «Про все» мітингувальники, їм дали лише тиждень на те, щоб забратися з ринку, і вже почали демонтувати торгівельні ятки та вирізати металеві столи з яких продавалась продукція.

- Колишній власник території ринку нам сказав – забирайтеся геть. Бо новий власник - магазин «Делікат» - хоче там обладнати автостоянку. Нам 27 серпня повідомили про закриття ринку, а вже 29 приїхали, почали зрізати столи, поламали, розкурочили. Не пустили молочників із товаром, а в нас тут торгують з навколишніх сіл сиром, сметаною, молоком, - розповідає жителька «Казбету» Валентина Борисова.

Фото: Про все

Фото: Про все

Для вирішення ситуації до учасників протесту приїхав заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко. Він розповів, що дії нинішнього власника повністю законні у нього наявні всі документи, що підтверджують право власності на ділянку, на якій був розташований ринок.

Крім того, він звинуватив самих мітингувальників в тому, що ті вдалися до радикальних дій лише зараз, при тому, що, за словами чиновника,  саме за їх мовчазного сприяння цей ринок поступово знищувався в попередні роки забудовниками та орендарями.

- На минулому тижні до нас приходила ініціативна група по питанню казбетського ринку. Ми виїхали на місце. Це важко назвати ринком. Іржаві прилавки, немає покриття, умови жахливі. Всі, хто там працював, знають, що земля була в приватній власності. І по суті вся проблема в тому, що люди вимагають нову територію під ринок, а землі навколо немає. Замість конструктиву люди пішли радикальним шляхом, нібито, справа тоді швидше вирішуватиметься. В районі «Казбету» відсутні місця, які можливо б було відвести під ярмарку або ринок. Вихід з ситуації, я бачу тільки один – вести конструктивний діалог, - зазначив у розмові з журналістом «Про все» чиновник.

За словами Валентини Борисової, у подальших планах протестувальників -звернутися до всіх депутатів міської ради, що опікуються виборчим округом № 5. Також вони планують вже цієї середи потрапити зі зверненням на прийом до депутата Черкаської міської ради Руслана Петрика.

У випадку ігнорування обранцем вимог протестувальників ініціативна група збиратиме підписи на його відкликання як депутата.

Поділитись

Коментарі

Вгору