Мер Черкас розповів про свій спосіб порятунку від стресу

30 липня 2016, 21:32

IMG_53mermermer09

Віджатися 70-80 та підтягнусь 15-18 разів – такими спортивними досягненнями похвалився міський голова Черкас Анатолій Бондаренко в інтерв’ю «Черкаському спорту».

Мер зазначив, що в його житті спорт посідає важливе місце, бо дає можливість перебувати в тонусі та допомагає відпочити від стресів.

- Щойно з'являється час і натхнення, я одразу займаюся спортом. Люблю грати в футбол, теніс, волейбол, на велосипеді люблю їздити. Все залежить від настрою, - каже міський голова та додає, що спорт полюбляє не тільки він один, а й уся його родина.

Мер запевняє, що без проблем може пробігти 5 км, або ж відіжметься від підлоги разів 70-80.

- Підтягнусь 15-18 разів – це 100%, але відверто скажу, підтягування в мене трохи «шкутильгає». На брусах... Ну коли я ходжу грати в теніс, то на брусах разів 50 спокійно роблю, - переповідає про свої спортивні здібності міський голова.

- У вас вдома є спортивний інвентар?

- Так, є гантелі по 16 кг і тренажер для пресу. Проте користуюсь гантелями не часто і цим тренажером також. Раніше, до мерства, щоденно 3 по 50 віджимався і стільки качав прес. Крім того, ще й у тренажерний зал ходив. А зараз гантелі закинув. Проте щойно випадає можливість на брусах попрацювати, ніколи не відмовляю собі.

- Як часто тренуєтеся?

- Я б із задоволенням, але скажу відверто – немає коли. Поки що не вдається правильно спланувати час, щоб все встигати. У міського голови дуже багато справ, кожні 10 хвилин розписані.

- Хотіли б відмовитися від "мерства", щоб більше часу приділяти спорту?

- Ні, оскільки я ще не втілив у життя ті проекти, які запланував. Все виконаю, а потім нехай громада вирішує.

- Загальновідомий факт про те, що мер Лондона і Києва, часом, їздять на роботу на велосипеді. Чи погодилися б ви на такий вид транспорту?

- Я б їздив на гіроборді, двоколісному такому. Це якраз у мене нове хобі. От на ньому я б із задоволенням на роботу приїхав. У мене є і велосипед. Коли виходить, їжджу на ньому. Але не на роботу, а на вечірні вело прогулянки.

- Маєте шкідливі звички?

- Горілку п’ю, як і всі інші люди. 2-3 рази на рік може. Віскі трошки частіше. Улюбленого напою не маю. Із алкоголем я не "на ти". І я не палю.

Коментарі

Вгору