Мати вбитого черкащанина просить Президента втрутитися у розгляд справи

25 січня 2017, 17:31
Фото: Про Все

Фото: Про Все

Звернутися до Президента України Петра Порошенка збирається мати черкащанина Сергія Бондаренка, який загинув у ніч із 14 на 15 жовтня 2016 року внаслідок бійки біля нічного клубу. У листі вбита горем мати Тетяна Бондаренко просить Главу держави допомогти із розглядом справи щодо вбивства її сина. Наразі під листом збирають підписи небайдужих черкащан.

- Я бачу, що справа йде не так, як би було потрібно. Зі сторони слідства допущено багато помилок, а людське життя взагалі не цінується, - каже в коментарі «Про все» Тетяна Бондаренко. – Я вперше опинилася в такій ситуації і навіть не знаю, що потрібно робити. До того ж прокурор нічого нам достеменно не розповідає. Підозрюваний не під вартою і тривалий час навіть був без електронного браслету. І це називається українське правосуддя? І тому я написала звернення до Президента, бо хочу, щоб справа розглядалася справедливо, а винуватець – був покараним. Прошу його втручання, адже він гарант Конституції та сам батько.

zayava

Фото: Вичерпно

Нагадаємо, адвокат родини вбитого вимагає для потерпілих 1,5 мільйона гривень морального відшкодування. Водночас суд не вважає, що підозрюваний Ілля Новіков має бути взятий під варту і лишив його під цілодобовим домашнім арештом.

Додамо, що браслет на підозрюваного одягнули лише під тиском громадськості та рідних загиблого.

Поділитись

Коментарі

Vlad сказав:

В нашому місті не має правосуддя можу казати впевнено!!!! Я наприклад був 23 числа на відкритому засіданні судді Бащенко С.М відносно арештованого Вієру С.В який знаходиця під вартою в СІЗО, то після цього можно впевнено казати, нащі суди виробляють те, що хочуть!!! Для них винні ті хто не прийнятний чи для них, чи для їх знайомих!!! Пам’ятайте, ми вільний народ, а не раби продажних суддів чи прокурорів!!!! Слава Україні! Вільній та незалежній!!!!

Вгору