Адвокат назвала суму моральної компенсації за вбивство черкащанина біля нічного клубу

25 січня 2017, 13:51
Фото: Про Все

Фото: Про Все

По 500 тисяч гривень моральної компенсації вимагають рідні вбитого біля нічого клубу у Черкасах 29-річного Сергія Бондаренка від кривдника їхнього сина. Утім, ніякі гроші, каже мати вбитого, вже не вернуть її дитину.

Суму моральної та матеріальної шкоди сьогодні під час судового засідання оголосила адвокат родини вбитого, зачитуючи цивільний позов. Наталія Карюк зазначила, що потерпілими у цій справі є мати, батько та брат вбитого. За словами адвоката, на користь потерпілих з підозрюваного вона вимагає стягнути трохи більше 14 тисяч гривень матеріального відшкодування та по 500 тисяч гривень кожному  за завдану моральну шкоду (загальна сума - півтора мільйона гривень).

Утім, підозрюваний Ілля Новіков під час судового засідання сказав, що свою вину він визнає, але сплатити готовий за матеріальні збитки, а от щодо моральних – покладається на рішення суду.

Батьки ж вбитого не сильно вірять, що таку суму вдасться стягти та й кажуть, що які б кошти їм не заплатили, сина вже не повернути.

- Щодо матеріальної суми, то ми назвали навіть не всю, бо ж із похороном нам допомагали люди. З приводу морального відшкодування, то яку б суму не написали, дитину вона мені не верне. Син для мене був безцінним, тому суму відшкодування визначала адвокат, - говорить мати вбитого Тетяна Бондаренко.

Окрім того, жінка розповіла про  розмову із начальником ГУ НП у Черкаській області Валерієм Лютим. Говорили про те, що підозрюваний довгий час був без електронного браслета.

- Моєму чоловікові Лютий сказав, що підозрюваний же не втік. Ось так просто сказав. Нас це справді обурює, бо ж в Україні багато випадків, коли навіть із браслетами втікали, - обурюється жінка.

Наступне судове засідання призначене на 10 лютого, тоді почнуть допитувати свідків вбивства.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні адвокат родини вбитого просила суд змінити міру запобіжного заходу із цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою. Однак суддя Сергій Бащенко це клопотання відхилив, посилаючись на відсутність переконливих, на його переконання, доказів. Під домашнім арештом Ілля Новіков буде до 17 березня.

Зауважимо, електронний браслет на підозрюваного у вбивстві одягли лише під тиском громадськості та рідних вбитого.

Як повідомлялося раніше, у ніч із 14 на 15 жовтня 2016 року 29-річний Сергій  разом із друзями пішов до нічного клубу та додому вже не повернувся. О 5: 20 ранку рідним повідомили, що Сергія вже немає серед живих. Його побили біля нічного клуба. Помер він від черепно-мозкової травми.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору