Маленькому смілянину потрібна допомога, щоб самостійно ходити

13 січня 2018, 20:55

Родина 9-ти річного Олексія Соляренка, який з самого народження бореться за повноцінне життя, просить про допомогу, з посиланням на Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує "Сміла". Аби хлопчик зміг ходити потрібна, операція. У коштах це 45 000 грн.

Олескій –веселий життєрадісний, доброзичливий хлопчик. Він народився передчасно, з маленькою вагою. Був крововилив в головний мозок, у рік йому поставили страшний діагноз ДЦП подвійна геміплегія. Але його батьки не втрачали надію на його одужання. Завдяки постійній фізичній реабілітації та психо-логопедичній корекції Олексій навчається в школі №3-колегіумі, у 3 класі. Має друзів та добрі оцінки.

Але вже рік, як фізичний стан Олексія погіршився. В нього з’явилися видимі деформації ніг, вони почали дуже сильно боліти. Щоб виправити деформацію ніг та покращити ходу Олексійчику потрібно зробити багатоетапне хірургічне лікування в умовах лікарні дитячої ортопедії ІППС ім. проф. М.І.Сітенко м. Харків.

Операцію призначили на початок квітня 2018 р. Ліки, металоконструкції, проживання – все лягає на плечі батьків. Сума яку потрібно зібрати 45 000 грн. У батьків потрібних коштів немає. Тому звертаємося до всіх не байдужих смілян, допомогти у зборі коштів для проведення операції. Просимо долучитися до здійснення мрії Олексія – САМОСТІЙНО ХОДИТИ. РАЗОМ У НАС ВСЕ ВИЙДЕ.

Контакти мами:+380 93 576 81 51 Соляренко Ірина Григорівна.

Номер карты ПриватБанк: 5168 7426 0687 0883

Отримувач: Соляренко Ірина Григорівна (мама Олексія).

 

Поділитись

Коментарі

Вгору