Майборода вважає, що заступник губернатора має піти у відставку через непрозорі призначення

11 липня 2014, 09:11

11 липня в облдержадміністрації відбудеться засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців: керівників департаментів ОДА - охорони здоров`я, інформаційної політики та інвестиційної діяльності.

Про це повідомила депутат облради Любов Майборода.

"Кулуарність та утаємниченість підготовки конкурсу просто вражає. До складу комісії повинні входити люди авторитетні, професійно підготовлені, лідери громадської думки. Моє депутатське звернення про включення до складу конкурсної комісії мене, керівником апарату паном Віталієм Ковалем було проігноровано.

Що ми бачимо? Під керівництвом пана Коваля сформована, на мою думку, непрофесійна, упереджена, вузькопартійна, бьютівськозорієнтована комісія.

Склад комісії , як депутат обласної ради, попри закон «Про публічну інформацію», я не могла отримати від пана Коваля. Довелось звертатись до компетентних органів. Складається враження, що склад комісії писали прислужники Кремля, щоб знищити будь-яку ініціативу черкащан.

Чому до комісії увійшли такі одіозні, на мою думку, особистості, як пан Коваленко Ярослав – підприємець, власник приватного стоматологічного кабінету, звільнений з комунального закладу Черкаська міська стоматологічна поліклініка за порушення трудової дисципліни?

Які заслуги перед революцією Гідності має професійний кадровик часів Сергія Тулуба – начальник управління кадрового та правового забезпечення апарату ОДА Боковня Микола Йосипович?

Чим відзначилися член конкурсної комісії пан Корновенко С.В.– завідувач кафедри інтелектуальної власності ЧНУ та Шевченко П.В. – голова ради профспілок області при всіх режимах?

Такий склад комісії, на мою думку, має забезпечити збереження корупційних схем, які за 20 років довели країну до злиднів і війни. Пан Коваль став заручником професійних ефесбешників і має піти у відставку".

Любов Майборода, депутат Черкаської обласної ради 4-х скликань від міста Черкаси, в/о 52, де проживає 152 тисячі виборців, лікар вищої атестаційної категорії, державний службовець 5 рангу, головний спеціаліст департаменту охорони здоров`я Черкаської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору