Лікарні на Черкащині отримують нові багатофункціональні медичні ліжка

20 січня 2021, 17:10

У хірургічні відділення кількох центральних районних лікарень потраплять багатофункціональні медичні ліжка з електроприводом, які надійшли днями як гуманітарна допомога з Німеччини. Їх буде встановлено замість старих дерев’яних, які вже десятки років служать медзакладам.

Гуманітарну допомогу було організовано в межах нещодавно започаткованої співпраці Благодійного фону «МХП – Громаді» та Благодійного фонду "Міжнародна асоціація підтримки України".

Перший транш допомоги наприкінці минулого року становив 38 медичних ліжок, які було розподілено між Київською, Черкаською і Вінницькою областями. На Черкащині ліжка отримали Звенигородська, Катеринопільська, Канівська, Черкаська ЦРЛ, а також Миронівська ЦРЛ на Київщині.

На Звенигородщині та Катеринопільщині багатофункціональні ліжка для лікарні передав заступник Голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко. Він зазначив, що компанія постійно трансформується і шукає різноманітні способи допомоги громадам, де представлені підприємства Групи, зокрема і завдяки поставкам гуманітарних вантажів. Така допомога у партнерстві з міжнародною організацією – це додаткова можливість забезпечити заклади охорони здоров’я та освіти, що утримуються за рахунок державного чи місцевого бюджетів.

Ліжка в Канівську ЦРЛ передали директор ПрАТ "Миронівська птахофабрика" Ольга Форостяна та директор ВП Степанці Володимир Братаніч.

Гуманітарний вантаж у Черкаську ЦРЛ організували і передали директор ТОВ "НВФ "Урожай" Олександр Воскобойнік та депутат Черкаської районної ради В'ячеслав Тур.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору