Квітковий павільйон з-під драмтеатру переносять на Театральну площу

25 січня 2017, 14:40
Фото: Про все

Фото: Про все

Квітковий павільйон, який знаходиться біля Черкаського драмтеатру та заважає проводити ремонтно-відновлювальні роботи, до кінця тижня перенесуть на Театральну площу.

- Щодо ситуації з квітковим павільйоном біля театру, то сьогодні розібрали ще одну його частину, решту теж буде перенесено. А от буде перенесено все це... на Театральну площу. Вже якісь хлопці там і майданчик розчищають від криги... Як медом намазано! Невже не знайшлося в усьому місті іншого місця?!, - пише на своїй сторінці у Facebook актор театру Олександр Гуменний.

Фото: Олександр Гуменний/Facebook

Фото: Олександр Гуменний/Facebook

Робітники, що розчищають від снігу та льоду територію під будівельним парканом на Театральній площі, підтвердили, що повинні закінчити розчищення до кінця дня, бо вже завтра розпочнуть переносити квітковий павільйон, який зараз знаходиться з боку приміщення драмтеатру.

Їх слова підтвердила і підприємець-квіткарка Наталія Шава.

- Вже в четвер розпочнуть монтаж конструкцій для квіткового павільйону, а до кінця тижня він вже розпочне свою роботу, - розповідає вона.

Водночас начальник Управління інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко у коментарі "Про все" зазначив, що ніяких даних про дозвіл на перенесення павільйону та про нове місце його встановлення у нього немає.

- Інформації стосовно перенесення квіткового павільйону на площу перед драмтеатром у мене немає. Мінімум для цього необхідне рішення виконавчого комітету міськради. Наскільки мені відомо, таке рішення не приймалось, - зазначив чиновник.

Поділитись

Коментарі

Вгору