Кокотюха у Черкасах презентує серію детективних романів

27 листопада 2017, 11:26

7 грудня у Черкаси приїде сучасний український письменник, журналіст, сценарист Андрій Кокотюха, пише "Прочерк".

Письменник розкаже цікавинки написання сценаріїв до серіалу "Століття Якова" та фільму "Червоний" та презентує серію своїх детективних романів: "Коханка з площі Ринок", "Адвокат із Личаківської", "Привид із Валової", "Автомобіль з Пекарської", "Різник з Городоцької" та "Втікач із Бригідок" та інших.

Зустріч відбудеться 7 грудня о 18:30 в театр-студії PROtest.

Вартість квитків - 30 грн, для студентів - 20 грн. В день заходу вартість для всіх - 50 грн. Квитки можна придбати в Художньому салоні, на кафедрі видавничої справи та редагування ЧНУ та в активістів «Книжкового Маестро».

При купівлі книги на зустрічі, ми вам повертаємо ціну квитка (вартість квитка, придбаного в день зустрічі, не повертаємо).

Захід відбудеться за сприяння МГО "Книжковий Маестро".

Андрій Кокотюха — український письменник та журналіст. Народився 17 листопада 1970 року в місті Ніжині, в родині зварювальника і медичної сестри. Перший художній твір написав у 7 років. Хоча, власне, художні якості цього твору досі ніхто не оцінював. До 12 років читав і писав лише казки.

Мріяв стати бібліотекарем. Працював збиральником меблів, різноробочим та муляром на будівництві. Закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім Т. Шевченка.

Перше оповідання опубліковав у 1987 році. У 1991 році написав кримінальну повість «Шлюбні ігрища жаб», яка отримала у 1995 році нагороду видавництва «Смолоскип». У 1996 році повість вийшла окремою книжкою і стала називатися «романом». Цей роман отримав позитивну оцінку від батьків та друзів автора і широкий негативний розголос у пресі. Завдяки цьому Кокотюха став одним з відомих сучасних письменників.

З 1994 до 1998 року Кокотюха працював пакувальником книжок. У цей період він організував більше ста «гастролей» молодих українських письменників у сімнадцяти регіонах України. У 1998 році звільнився і став працювати журналістом.

Андрій Кокотюха пише російською та українською мовами. За однією з його журналістських публікацій на студії ім. О. Довженка зняли фільм під назвою «Тупик». Також були екранізовані його детективні романи «Темна вода», «Легенда про Безголового», трилер «Повзе змія». Написав сценарії для кількох документальних фільмів з циклу «Кримінальні історії» на каналі ISTV. За окрему плату писав «жіночі» оповідання. Автор постійно співпрацює з найбільш популярними українськими газетами, журналами і телеканалами. Твори Кокотюхи неодноразово були відзначені нагородами. У 2012 році став «Золотим письменником України».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору