Ремонт доріг державного значення у області – на стадії завершення, – САД

27 листопада 2017, 11:47

Виконання робіт поточних ремонтів на дорогах державного значення знаходиться на етапі завершення. Про це на сьогоднішній селекторній нараді в Черкаській ОДА повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

За його словами, на автомобільній дорозі Київ - Знам'янка влаштовані верхні шари покриття, виконуються роботи з підсипання узбіччя та нанесення горизонтальної розмітки. На 205-207 км цієї ж траси, що знаходиться в Смілянському районі, залишилось влаштувати два кілометри верхнього шару покриття і облаштування узбіччя.

- По трасі М12 Стрий-Тернопіль-Кіроворград-Знам’янка було виділено 50 мільйонів гривень на поточний середній ремонт, які повністю освоєно. По цьому об’єкту зроблено навіть більше: облаштовано органо-мінеральну суміш та вирівнюючий шар покриття на 7 кілометрах автомобільної дороги із можливих чотирьох. Наразі є потреба у додатковому фінансуванні, відповідні листи з цього приводу нами буде підготовлено. Через це роботи на цій дорозі не відбуваються, оскільки не вирішене питання щодо подальшого фінансування, — поінформував на ранковій нараді чиновник.

Як зазначив Владислав Демиденко, на мосту через річку Дніпро  залишилося залити бетоном ще два прогони і ці види робіт закінчаться 28-29 листопада. З сьогоднішнього понеділка розпочинають на мосту влаштовувати гідроізоляцію. Роботи з вкладання асфальтобетонного покриття планують завершити до 15 грудня.

На дамбі вже завершено вкладання верхнього шару покриття, здійснено розмітку та встановлене бар’єрне огородження. На відрізку ж від м. Черкаси до самого мосту облаштовано нижній шар покриття, на даний момент відбувається монтаж та демонтаж лотків та бар’єрного огородження, після завершення цих робіт відразу розпочнуться роботи з облаштування верхнього шару покриття та нанесення розмітки.

Натомість голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко зауважив, що не варто сподіватись про гарні погодні умови до встановленого терміну. Відповідно ним було надано вказівку щодо активізації ремонтних робіт та складання графіку. Також голова зазначив про необхідність активізації робіт по облаштуванню автостоянки та оглядового майданчика біля станції Панське.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору