Керівника КП “Міськсвітло” пропонують відправити до Івано-Франківська для перейняття досвіду

07 травня 2018, 13:42

За результатами поїздки до Івано-Франківська у заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара виникла пропозиція відрядити керівника КП “Міськсвітло” туди для перейняття досвіду. Про це він розповів на сьогоднішній нараді в мерії.

За його словами, під час відвідування Івано-Франківська він був дуже здивований тим, що їхнє підприємство - аналог черкаського “Міськсвітла”  - має програмне забезпечення і карту, на якій детально позначено розташування всіх комунікацій, ліхтарів, їхній стан, потужність.

Івано-Франківськ також переходить на енергозберігаючі технології, але, на відміну від Черкас, там зробили акцент на освітлення дворів та прибудинкових територій.

— На відміну від Черкас, ми не побачили світлодіодних ліхтарів на магістралях міста. Натомість їх, в першу чергу, зараз встановлюють на прибудинкових територіях. І роблять це бюджетним коштом, — зазначив Юрій Ботнар.

Також він зазначив, що в Івано-Франківську аналог КП “Міськсвітло” виступає не лише замовником, а й підрядником багатьох робіт. І цю практику варто було б впровадити і в Черкасах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору