З початку року до прокуратури надійшло понад 3 тисячі звернень від черкащан

07 травня 2018, 14:15

Від початку року до органів прокуратури Черкащини надійшло 3068 звернень. З них 2140 було вирішено по суті (понад 2 тисячі з них було задоволено по суті). Від народних депутатів надійшло 149 запитів, з яких було задоволено 40. Про це на брифінгу повідомила начальник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Черкаської області Юлія Катернога.

— Основною причиною того, що не всі звернення були вирішеними є те, що вони не підпадають під компетенцію прокуратури. Зокрема, це стосується виплати зарплат та пенсій, — розповів заступник прокурора Черкаської області Віктор Носенко.

Коло питань, які відносяться до повноважень прокуратури, значно звузилося. Але люди продовжують звертатися по захист з будь-яких юридичних питань. Трапляється так, що людей до прокуратури спрямовують і з інших державних установ.

Окрім письмових звернень за чотири місяці до прокуратури надійшло і 47 звернень на телефон “гарячої лінії”, ще 723 черкащани скористалися правом на особистий прийом. Так прокурор області особисто прийняв 59 мешканців області.

Також в прокуратурі потурбувалися про те, щоб захист своїх прав могли отримати і особи з обмеженими можливостями. Так для цього біля входу до громадської приймальні було облаштовано пандус та кнопку виклику чергового.

Вгору