Канівські депутати ухвалили рішення, щодо надання земельних ділянок АТОвцям

30 травня 2017, 07:47

Депутати Канівської міської ради підтримали рішення, щодо надання дозволу виконкому Канівської міськради на розробку технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площею 6,5 га, яка знаходиться в Лівобережній промисловій зоні на Лівому березі р. Дніпро (орендар ОК «Садівниче товариство воїнів АТО»), інформує прес-служба Канівської міської ради.

25 травня за відповідне рішення проголосували 25 представників депутатського корпусу на минулому засіданні сесії.

Проект цього рішення подавався на розгляд депутатам ще минулої сесії. Утім, тоді юрист виконавчого комітету Наталія Лісова повідомила, що наразі ухвала Канівського міськрайонного суду, прийнята у червні 2016 року, оскаржується.

- Подано заяву про поновлення строків, - пояснила Наталія Лісова. - На сьогодні ситуація склалася таким чином, що апеляційна скарга надійшла до Київського апеляційного адміністративного суду, але судом провадження не відкрите. Апеляційна заява залишена без руху та надано термін для усунення апелянтом недоліків.

Цього разу, розглянувши питання, депутати все ж підтримали рішення. Однак Наталія Лісова зауважила, що новоприйняте рішення також може оскаржуватися.

Коментарі

Вгору