У Черкасах вшанували пам’ять митрополита Софронія (ВІДЕО)

22 червня 2026, 13:06

У Черкасах 22 червня вшанували пам’ять митрополита Софронія - колишнього керівника Черкаської єпархії, який відіграв важливу роль у розвитку церковного життя регіону.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За його словами, цьогоріч минає шість років із дня його смерті. З цієї нагоди у Свято-Михайлівський кафедральний гарнізонний собор відбулася панахида, у якій взяли участь духовенство та віряни.

Митрополит Софроній очолював Черкаську єпархію багато років. За час його служіння в області будували та відновлювали храми, а сам він був відомий підтримкою розвитку української церкви.

Помер владика Софроній у 2020 році. Його вважають однією з визначних постатей у сучасній духовній історії Черкащини.



Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору