
У Черкасах 22 червня вшанували пам’ять митрополита Софронія - колишнього керівника Черкаської єпархії, який відіграв важливу роль у розвитку церковного життя регіону.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
За його словами, цьогоріч минає шість років із дня його смерті. З цієї нагоди у Свято-Михайлівський кафедральний гарнізонний собор відбулася панахида, у якій взяли участь духовенство та віряни.
Митрополит Софроній очолював Черкаську єпархію багато років. За час його служіння в області будували та відновлювали храми, а сам він був відомий підтримкою розвитку української церкви.
Помер владика Софроній у 2020 році. Його вважають однією з визначних постатей у сучасній духовній історії Черкащини.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram







