Канівські депутати не підтримали рішення щодо утворення об’єднаної територіальної громади

19 травня 2017, 22:01

18 травня на друге позачергове засідання VII-ї сесії міської ради VII-го скликання в залі засідань будинку рад зібралося 28 депутатів, інформує сектор комунікацій Канівської міської ради.

Головне питання порядку денного, яке мали розглянути представники депутатського корпусу - «Про надання згоди на створення Канівської міської об’єднаної територіальної громади із центром об’єднання у місті Канів, до складу якої входять Канівська міська та сільські територіальні громади населених пунктів Пекарівської, Яблунівської, Хмільнянської, Литвинецької та Конончанської сільських рад Канівського району».

Відповідне рішення канівська громада ухвалила 29 квітня під час проведення громадських слухань.

Канівський міський голова Ігор Ренькас одразу відкинув всі закиди щодо небажання об’єднання громад.

- Коли вийшов закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад» ми одразу взялися за роботу. Спочатку з в.о. керуючого справами виконавчого комітету Володимиром Святеликом, потім приєднався секретар Канівської міської ради Сергій Ткаченко, - зауважив І.Ренькас. - Ці звинувачення, що ми нічого не робили, неправдиві. Ми об’їздили багато сіл, були присутні на сесіях в сільських радах, вели переговори з жителями прилеглих сіл. І разом з вами і на громадських слуханнях, і на сесіях неодноразово голосували за об’єднання територіальних громад, - сказав Ігор Ренькас.

- За останній тиждень на прохання депутатів ми додали до проекту рішення бюджети на 2017 рік по кожній сільській раді. Сьогодні депутати мають прийняти доленосне рішення, бо це перспектива розвитку громади як міської, так і сільської, - повідомив виконуючий обов’язки керуючого справами Володимир Святелик.

Також в.о. керуючого справами наголосив, що адміністративна реформа відбудеться в будь-якому випадку.

Зрештою, питання було поставлено на голосування. За утворення Канівської ОТГ проголосувало 16 депутатів, утрималось – 12. Відтак, рішення не підтримано.

Вгору