Хто такий Лебедцов – ніхто, – Булатецький про очільника готелю “Дніпро”

08 лютого 2017, 12:39

Фото: Про все

Звіт Бориса Лебедцова про діяльність на посаді в.о. директора КП "Готельний комплекс Дніпро" викликав бурхливе обговорення серед депутатів облради. Зокрема, частину народних обранців обурив факт передачі в постійне користування так званої "дачі Андреєва" в Соснівці.

- Лебедцов підписав лист-відмову від користування ділянкою в Соснівці, яка перебувала на балансі готелю "Дніпро" та, відповідно, обласної ради. Саме цей лист фігурує в рішенні Черкаської міської ради про забудову Соснівки, - зазначив у коментарі "Про все" депутат Черкаської облради Олександр Лошков.

Голова фракції ВО "Свобода" в облраді Юрій Ботнар звернувся до присутніх на сесії обласного прокурора Сергія Овчаренка та начальника ГУ НП в Черкаській області Валерія Лютого з вимогою перевірити діяльність Лебедцова на посаді виконуючого обов'язки директора КП "Готель Дніпро".

Також "свободівець" вимагав негайного усунення Лебедцова із займаної посади, пропонуючи йому самому написати заяву про звільнення за власним бажанням безпосередньо на сьогоднішній сесії.

Проти звіту Лебедцова виступили також депутат від "Батьківщини" Михайло Мушієк та позафракційний Микола Булатецький.

- Хто такий Лебедцов - ніхто. Його ніхто не знає. Шановні, це все закінчиться хе..ньою, - як завжди емоційно оцінив звіт Микола Булатецький. - Я прошу це питання обговорити широким колом, а не як звіт Лебедцова. Винести питання на наступну сесію і визначити шляхи його вирішення.

У результаті обговорення на голосування було винесено проект рішення про скасування попереднього рішення, згідно з яким КП "Готель "Дніпро" відмовилось від ділянки в Соснівці, звернутись до прокуратури про розслідування ситуації навколо відмови від користування земельною ділянкою, зняти з посади Лебедцова та заборонити голові облради підписувати погодження на здійснення поліпшень за адресою вул. Мєндєлєєва, 4.

Однак, проект не знайшов підтримки. За нього проголосувало лише 32 депутати.

Слід зазначити, що під час обговорення звіту знову не обійшлося без конфлікту. Так до "свободівців" звернувся заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв, який згадав вранішню бійку та закликав всіх дотримуватись законодавства під час озвучення своєї позиції інакше, за його словами, є можливості впливати на порушників.

- У нас є підготовлені люди, які зможуть реагувати на силові акції, - зауважив він.

На запитання "батьківщинівця" Михайла Мушієка "чи це погроза?", Омаргалієв зауважив, що це попередження. Це викликало обурення Миколи Булатецького.

- Якщо ви приведете своїх бандитів, я перший, хто стане чистити їм рило, а ні - то пущу їм кулю в лоба, - звернувся він до Омаргалієва.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору