Екс-керівника Канівської ГЕС хочуть зробити почесним громадянином міста

08 лютого 2017, 12:17

Присутні на громадських слуханнях канівчани майже одноголосно підтримали ініціативу присвоєння колишньому керівнику Канівської ГЕС (нині покійному) Івану Синенку звання почесного громадянина Канева, інформує «Kanos».

В ході обговорення містяни озвучували різні думки. Так, були закиди, що Івану Синенку краще дати звання почесного працівника Канівської ГЕС, а не громадянина Канева. Мовляв, він працював для свого підприємства, а не для міста.

Однак, більшість же присутніх висловлювала переконання про значний суспільний внесок Івана Синенка у розвиток міста. Адже Канівська ЦРЛ, Шевченківський національний заповідник, загальноосвітня школа №4, площа ім. Т.Шевченка – це лише короткий перелік тих об’єктів у Каневі, до благоустрою яких торкалася рука Івана Васильовича.

Зрештою, після тривалого обговорення, питання присвоєння Івану Синенку звання почесного громадянина Канева було поставлено на голосування і присутні майже одноголосно підтримали цю ініціативу. А уже незабаром рішення громадських слухань буде передано на розгляд депутатів Канівської міської ради.

Коментарі

Вгору