Сесія Черкаської обласної ради розпочалася з бійки (фото)

08 лютого 2017, 10:38

Фото: Про все

Щойно під час сесії облради побилися депутат Юрій Ботнар та в.о. директора готельного комплексу "Дніпро" Борис Лебедцов.

Причиною цього стало обурення керівника фракції ВО "Свобода" в облраді Юрія Ботнара російськомовним виступом керівника готелю "Дніпро" Бориса Лебедцова.

Незважаючи на заперечення з боку "свободівців", Лебедцов продовжив виступ. У результаті Юрій Ботнар намагався виштовхати доповідача із-за трибуни. У відповідь депутат отримав удар у щелепу.

Надалі до бійки доєдналися громадські активісти та депутати. Завдяки втручанню поліції бійку було припинено, а Лебедцов продовив свою доповідь.

Фото: Вичерпно.

Коментарі

Урюк сказав:

Треба було ще по яйцям вдарити. Чорти.

Олена сказав:

Де ще можна таке побачити, щоб на сесіі билися із-за мови?! Зайвий раз впевнююсь, що не можна до влади допускати “свободівців”! Вони на чолі з Тягнибоком за російську мову усіх познищують! Вони вже намагалися примусити кримчан розмовляти українською, і що? Яка ненависть до російськомовних людей! Хіба можна почати говорити українською по одному свистку? Де закон, який забороняє виступ російською? Чому тодi у ВР всі члени “Опозиційного блоку” вільно виступають та їх ніхто не чіпає? Божечки-Боже, до чого ми дожили…

Вгору