Футболісти «Динамо» відвідали важкопораненого АТОвця з Умані

30 листопада 2017, 18:15

Фото fcdynamo.kiev.ua.

Нещодавно гравці футбольного клубу «Динамо», один із тренерів Олег Лужний, а також представники фан-клубу відвідали Головний військовий клінічний госпіталь у Києві. За кілька днів до візиту футболістів туди доставили важкопоранених воїнів із зони АТО, інформує 04744.info з посиланням на  прес-службу ФК «Динамо».

Бійців АТО відвідали футболісти «Динамо» Микола Морозюк, Євген Хачеріді, Максим Коваль, Віктор Циганков та Володимир Шепелєв.

«Динамівці завітали з подарунками до різних палат, потиснули руку та подякували кожному герою, який, ризикуючи власним життям, стояв на стражі нашої країни. Від імені футбольного клубу вдячні слова бійцям висловив Олег Романович Лужний».

Цього разу окрім повсякденного одягу, продуктів харчування та засобів особистої гігієни футболісти принесли інші подарунки ─ книги, присвячені 90-річчю клубу, динамівську атрибутику та справжні ігрові м’ячі з автографами всієї команди.

Найбільше такому подарунку зрадів один із поранених, командир розвідувальної бригади Володимир з Умані. Пообіцяв вислати м’яч з автографами хлопцям у Маріуполь, бо саме вони наполягали попросити у футболістів такий подарунок.

Фото fcdynamo.kiev.ua.

Володимир розповів, що він ─ звичайний сільський парубок із Черкащини, після служби в армії закінчив військове училище та розпочав офіцерську службу в 1986-му році. Служив аж до 2002 року, звільнившись у запас. На війну пішов добровольцем у липні 2014 року, тому що більше сидіти та дивитися на те, що коїться не міг.

«Сам я жив в Умані. Коли до нас привезли перших "двохсотих" ─ 18-19 річних хлопців, я, побувавши на тих похоронах, більше не міг лишатися дома і поїхав на схід країни. Воював у батальйоні "Донбас". Коли цей батальйон відійшов на відпочинок у Дніпропетровську область, я продовжив службу у міжнародному миротворчому батальйоні. У 2016 році вступив на службу до Збройних Сил України на посаду заступника командира батальйону. До поранення був начальником розвідувальної бригади. І ось так мені не пощастило, опинився тут, у шпиталі…», ─ розповів уманчанин.

Володимир додав, що у будь-якій ситуації не треба втрачати оптимізм та віру в краще майбутнє.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору