Мер Золотоноші став учасником Міжнародного саміту мерів

30 листопада 2017, 17:44

Фото: rbc.ua

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський став учасником Міжнародного саміту мерів, що 28-29 листопада проходив у Києві. Подібний захід відбувається вже вдруге, його було присвячено інноваціям та їхньому впливу на міста.

Загалом саміт зібрав понад 100 українських мерів, експертів та лідерів місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Бразилії, Швеції, Великої Британії та Нідерландів.

Як розповідає Віталій Войцехівський, програма дводенного саміту передбачала роботу в різних форматах: виступи фахівців зі світовим ім’ям, воркшопи, презентації інноваційних стартапів, панельні дискусії, зустрічі "без краваток" та екскурсії на інноваційні майданчики UNIT City та "Арт-завод Платформа".

Спеціальні панелі були присвячені інклюзивності міст та взаємодії міста і бізнесу.

На саміті також презентували Рейтинг міст України за використанням інновацій, а також мерів-інноваторів, яких обиратимуть як професійне журі, так і мешканці міст шляхом відкритого голосування.

- Такі зустрічі дуже важливі, адже інформацію отримували із перших уст. А неформальна, легка розмова між міськими головами міст дає змогу зазирнути та запозичити і для себе нові підходи до роботи міського самоврядування, - зауважує Віталій Войцехівський.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору