Лисянські лісівники оновили “Холодок”

30 листопада 2017, 18:45

Відпочинок на природі має бути безпечним, зручним та затишним – задля цього лисянські лісівники створюють нові та оновлюють вже існуючі рекреаційні пункти. Лише за весняно-літній період цього року вони створили три нових зони відпочинку. Окрім того, провели реконструкцію найпершого рекреаційного пункту на території Лисянського лісгоспу та одного з найдавніших в області – «Холодок».  За роки свого існування він став найулюбленішою зоною відпочинку для місцевого населення.

Лісівники зробили реконструкцію трьох альтанок, кожна вміщує десять осіб. Для наймолодших відвідувачів встановили новеньку гойдалку. Усю територію відпочинку огородили парканом. Облаштували місце для вогнища та для сміття. Окрім того, оновили наглядну агітацію, де зазначають, що усе це робиться виключно для блага відпочиваючих.

Кожен відвідувач, має пам’ятати, що після відпочинку необхідно прибрати за собою сміття, адже воно не лише захаращує ліси, а й нищить екосистему, виділяючи отруйні речовини. Так, приміром:

– скло розкладається більше як 1000 років;

– газетний папір – від одного місяця до одного сезону;

– картонні коробки – протягом трьох місяців;

– пластикові пляшки, пластик – 180-1000 років;

– залізні банки – 10 років;

– старе взуття – 10 років;

– автоакумулятори – близько 100 років;

– сигаретний фільтр – 2 роки;

– фольга – більше як 100 років;

– електричні батарейки – 110 років;

– гумові покришки – 120-140 років;

– алюмінієві банки – 500 років.

Лісівники зауважують, що неабияк зацікавлені у цивілізованому відпочинку людей. З появою таких місць для дозвілля, зменшується засмічення в лісових масивах та знижується ризик виникнення пожеж. Втім, і самі відпочивальники все частіше шукають в лісі спеціально облаштовані місця для відпочинку – тут набагато зручніше та комфортніше.

«Цього року ми побудувати три нові рекреаційні пункти та оновили вже існуючі. Роботу в цьому напрямку плануємо продовжувати й надалі. Все це ми створюємо для тих, хто любить відпочинок у лісових масивах. Наша головна мета – щоб відпочивальники отримали задоволення від перебування у лісі, але при цьому і не шкодили лісу, не ставали загрозою для нього», – відзначає директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

Мальовнича місцевість, в якому і розташовано пункт відпочинку «Холодок», нікого не залишає байдужим, тож відпочиваючі повертаються сюди знову і знову, аби насолодитися неймовірною красою лісового масиву, що наповнює здоров’ям і спокоєм, дає можливість відпочити від гамірного повсякдення, послухавши чарівні мелодії вітру та милозвучний спів птахів.

За повідомленням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору