Обласну СЕС реорганізують

11 листопада 2015, 18:08

сес

У Черкаській області розпочато процес реорганізації Головного управління Держсанепідслужби, інформують у прес-службі відомства.  

Постановою Кабінету міністрів України від 02.10.2015 № 871 утворено територіальний орган Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Черкаській області як юридичну особу публічного права шляхом приєднання до нього Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області, Головного управління ветеринарної медицини в Черкаській області, Державної фітосанітарної інспекції Черкаської області, Держспоживінспекції у Черкаській області.

На виконання вищезгаданої постанови Державною санітарно-епідеміологічною службою України видано наказ від 02.11.2015 №188, яким утворено відповідні комісії з реорганізації територіальних органів Держсанепідслужби України та затверджено їх голів.

Головним управлінням Держсанепідслужби у Черкаській області на виконання вищезгаданих нормативних документів наказом від 04.11.2015 № 59 створено комісію з реорганізації та затверджено її персональний склад. Комісією розроблено та затверджено план заходів з реорганізації Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору