«Дякую Захисникам»: черкашан просять долучитися до всеукраїнської акції

08 грудня 2018, 21:33

Із 23 листопада до 12 грудня на всій території України проводиться Всеукраїнська акція «Дякую Захисникам!».  Її головна мета полягає в тому, щоб кожен громадянин подякував військовим, які захищають українські землі на Сході.

До акції долучилась учнівська молодь, а також працівники шкіл та навчальних організацій Черкаської області. Під час проведення акції «Дякую Захисникам» учні та педагогічні колективи організовують творчі конкурси на теми: «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою».

Також до акції може приєднатися кожен. Для цього лише необхідно прикрасити свою аватарку у "Facebook" спеціальною символікою «Дякую захисникам!», а також написати пост подяки з хештегом #ДякуюЗахисникам. Ця акція спрямована на підтримку всім Захисникам України, щоб вони відчули подяку і повагу тих, кого вони захищають.

Листи та роботи учнів навчальних закладів передадуть у військові частини Збройних Сил України в зону проведення ООС.

- Долучайтесь до акціїі і подякуйте нашим бійцям за подвиг, мужність і героїзм. Закликаємо всіх українців приєднатися до акції «Спасибі Захисникам України, - зазначають у прес-службі Черкаської ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору