Черкащани влаштували флешмоб-ходу «Я проти Насильства» (фото)

08 грудня 2018, 23:01

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У межах цієї акції 6 грудня у Черкасах відбувся флешмоб-хода «Я проти Насильства». Захід організувало управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Головною вулицею міста пройшли активісти і  розповідали черкащанам, що таке домашнє насильство та які є шляхи вирішення цієї проблеми. У флешмобі брали участь студенти першого курсу Черкаського комерційного технікуму, волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, представники управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та жителі міста.

Акція відбулася з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства, проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

 За інформацією із прес-служби Черкаської ОДА.

Вгору