Чинного мера Умані не допускають до виборів: його прихильники мітингують під Офісом Президента (фото, відео)

28 вересня 2020, 14:35

фото тематичне

В Умані місцева виборча комісія зняла з виборів чинного міського голову Олександра Цебрія.

Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов у "Фейсбук".

За його словами, виборча комісія зняла з виборів Олександра Цебрія, при цьому зареєструвала кандидатами двох його "клонів-двійників".

- В Черкаській області майже 100-тисячне місто залишилося без права вибору. В уманчан вкрали право голосувати. Вчора місцева виборча комісія зняла з виборів чинного мера Олександра Цебрія, при цьому, тут же зареєструвавши кандидатами двох клонів-двійників. Тепер справжній мер гуляє на вулиці, а на його місце балотуються два чорнороби, які змінили прізвища, - зазначив Філатов.

Організатором подій в Умані міський голова Дніпра назвав нардепа із Черкащини.

- Ляльководи й учасники відомі. Це - Антон Яценко. Король тендерної мафії Януковича. Народний депутат від партії "За майбутнє". Людина, яка так вигідно купила у Тимошенко франшизу на Черкаську обласну організацію "БЮТ", - заявив Філатов.

- Усі мовчать. Президент, ЦВК, СБУ і навіть Юлія Володимирівна. Всіх все влаштовує. Країну повільно, але впевнено розривають на шматки кримінальні клани, олігархи, корумповані судді і безконтрольні силовики, а ми всі робимо вигляд, що ніби порядок, - констатував Філатов.

Водночас чинний міський голова Умані Олександр Цебрій обіцяє оскаржити цю відмову у правовій площині разом зі своїми юристами.

Також у цей час люди мітингують під ЦВК та під Офісом Президент. Про це на сторінці "Фейсбук" повідомила учасниця акції Олена Філатова. За її словами мітингарі, які приїхали з усіх куточків країни, щоб підтриматині Олександра Цебрія, вимагають розпуску Уманської ТВК.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору