На Катеринопільщині в кар’єрі загинула людина

28 вересня 2020, 14:55

У селищі Єрки на Катеринопільщині 54-річний чоловік загинув у кам’яному кар’єрі. Трагедія сталася в минулий четвер, 24 вересня. Єрківчанин працював охоронцем. В той день робив обхід біля котловану. Не втримався й упав з висоти близько 10 метрів. Вже мертвого його знайшли родичі. Почали шукати, бо не відповідав на телефонні дзвінки.

- Підприємство в стадії банкрутства. Належить облавтодору, - розповідає голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий. – Там електроенергія навіть вимкнена. Цей чоловік був на зміні. Працював охоронцем. Чого пішов до котловану я не знаю. Кажуть, що він саме паркан ремонтував і треба був камінь. Не втримався й покотився.  Свого часу він екскаваторником працював там.

Селищем почали ширитися чутки про ймовірне самогубство покійного. Колишні колеги в це не вірять.

- Я був на похороні. Люди такі дурниці казали, що й слухати було противно, - розповідає єрківчанин Микола Славнюк. – Одні кажуть, що сам зістрибнув, інші, що вбили.  Років 7 чи 8 тому було вже таке, що кар’єр ставав. І «добрі» люди познімали запчастини з техніки. На мою думку, він ходив перевірити, чи ніхто нічого не поцупив. Упав з 1-го на 2-ий виступ. Висота між ними приблизно 10 метрів. На 3-ому вже вода. Знайшла його дружина аж під вечір. Як був на похованні, то бачив його. Дуже побитий. Лице закрите.  Був дуже хорошою людиною. Завжди допоможе, як треба комусь. Подібного на кар’єрі, наскільки пам’ятаю, не траплялося. 

Місцеві правоохоронці підтверджують версію про нещасний випадок під час обходу території.

Поховали загиблого у суботу, 26 вересня. У чоловіка залишилися син і дружина.

Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору