Черкасці зможуть користуватися послугами нового банківського відділення на Казбеті

06 травня 2014, 12:52

До травневих свят Черкаська філія ПриватБанку поповнилася ще одним новим функціональним відділенням. Нове сучасне відділення відкрито в районі Казбету, за адресою бульвар Шевченка, 150. Мешканці району Казбет відтепер мають свою додаткову “точку опори”.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

- Для своїх клієнтів ПриватБанк розробив принципово новий формат обслуговування, який не має аналогів в Україні, - це не тільки відкрита архітектура приміщень, без кабінетної системи, але і новий для України формат обслуговування. Ми не поділяємо фахівців з професії, кожен з них універсальний, може надати клієнту будь-яку банківську послугу за кілька хвилин цілодобово, - говорить директор Черкаської філії ПриватБанку Віктор Шуршин. - Більше того, співробітники банку можуть проконсультувати з будь-якого питання, в тому числі, як швидко і зручно отримати банківські послуги, не виходячи з дому.

- Нові відділення надаватимуть клієнтам широкий спектр банківських продуктів і послуг. Тут можна сплатити будь-який рахунок, відправити грошовий переказ або поповнити депозит. Своїм головним завданням фахівці вважають оперативне і точне задоволення потреб клієнта. А найважливіше, що наші співробітники, працюючи на сучасних планшетах, можуть навчити клієтнів самостійно виконувати банківські операції, - говорить керівник нового відділення в Чекрасах Наталія Кисла. - Це дуже зручний формат, бо клієнт бачить усе, що відбувається: свій рахунок, рух власних коштів і основне, він одночасно навчається, як проводити всі ці операції. Таки чином, ми будемо навчати своїх клієнтів здійснювати найпростіші банківські операції самостійно, уникаючи черг, економлячи найцінніше - свій час.

Незабаром відвідувати офіси банку треба буде лише задля отримання картки чи обміну валют. Всі інші операції, навіть відкриття депозиту, зручніше проводити вдома чи в офісі - через Інтернет або мобільний телефон. Для поповнення картки готівкою чи оплати послуг є цілодобові термінали самообслуговування. А комунальні квитанції вчасно допоможе сплатити система «Регулярних платежів».

Найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку йде в ногу з часом. На даний момент він є одним з найбільш високотехнологічних банків світу. Зараз тільки в Черкаській області працює 238 банкоматів і 316 терміналів самообслуговування. А 88 відділеннь ПриватБанку обслуговують клієнтів у всіх районах міста та області.

Поділитись

Коментарі

Вгору