Черкаських дітлахів запрошують стати холодноярцями (ФОТО)

13 липня 2021, 20:51

На території табору відбулася перша цьогорічна зміна для юнаків та юначок віком від 10 до 13 років. Тут пройшли 10 днів життя у наметах і гіпернасичених днів, куди включені такі активності, як стрільба, тактична підготовка, кінна їзда, байдарки та інше. На додачу, діти отримали велику кількість розумової активності на гутірках з історії, права, домедичної допомоги, пожежної та цивільної безпеки, інформують в ГО "Поклик Яру".

Відомо, що «Поклик Яру» має три основні цінності у вихованні дітей – Побратимство, Дисципліна та Патріотизм. На практиці вони  реалізовуються через, наприклад, проходження смуги перешкод, ранкову руханку, виховання поваги до державних символів та історії.

Організація не користується підтримкою жодних з політичних сил та існує завдяки зусиллям команди молодих ентузіастів, що пройшли ретельний відбір та вишколи.

Холодний Яр, як місцевість під проведення їхніх заходів, була обрана не випадково, адже це місце сили, де гартувалися такі герої, як Василь Чучупак, Юрій Горліс-Горський, Максим Залізняк, Іван Гонта та інші. Їх виховники на таборі використовують для дітей, як приклад, вартий наслідування.

Засновники табору Роман Надточій та Павло Добротворський кажуть, що діти отримують ті цінності, які століттями плекаються на території Холодного Яру. Вони впевнені, що сильна дисциплінована і відповідальна молодь, яка підтримує один одного і любить Україну, зможе змінити її тільки на краще.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору