Обласна депутатка від ОПЗЖ може очолити черкаський готель “Дніпро”

13 липня 2021, 21:24

Комісія обрала переможцем конкурсного відбору претендентів на зайняття посади директора готельного комплексу "Дніпро" депутатку обласної ради Людмилу Сущенко з терміном укладання контракту на 1 рік. Остаточне рішення буде прийнято на сесії обласної ради, інформують на сайті обласного парламенту.

Загалом відбір відбувався серед трьох учасників: 

- депутатки обласної ради Людмили Сущенко, яка є виконавчим директором ТОВ “ЛИГО-СЕРВИС” та була спеціалістом по маркетингу відділу клієнтської політики у Черкаському регіональному управлінні Філії ВАТ  КБ “Надра”;

- виконувача обов’язків директора готельного комплексу “Дніпро” Володимира Орленка, який до призначення працював слідчим прокуратури Черкаського району та Черкаської області,  суддею, а згодом і головою Соснівського районного суду, пізніше отримав право на  адвокатську діяльність;

- Експоліцейського Олександра Московченка. Відомо, що той працював заступником начальника Золотоніського відділу поліції ГУНП, начальником управління логістики та матеріально-технічного забезпечення ГУНП, очолював Чигиринський РВ УМВС України в Черкаській області, був начальником відділу боротьби зі злочинами в базових галузях економіки управління ДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області, оперуповноваженим з протидії злочинам у сферах економіки служби боротьби  з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області.

Після виступів претендентів та обговорення перспективних планів відбулося голосування та оголошено його результати. переможницею стала 41-річна депутатка Черкаської обласної ради від "ОПЗЖ" - Людмила Сущенко. Обраниця є секретарем постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення обласної ради.

Її кандидатуру мають затвердити на найближчій обласній сесії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору