Черкаський СБУшник “побив” колег з інших регіонів

14 листопада 2014, 16:27

фото1

У м. Чернігів 9 листопада 2014 року проходив Відкритий абсолютний кубок України з  кіокушинкай карате-до серед чоловіків та жінок у розділі «куміте». Співробітник УСБУ В Черкаській області, неодноразовий призер Чемпіонатів України, Чемпіонатів Європи та Євразії Володимир Блуд брав участь у змаганнях з контактного виду карате. Провівши 4 поєдинки з спортсменами Полтавської, Херсонської, Київської областей, він виборов перемогу, ставши абсолютним чемпіоном України.

Про це повідомляє прес-група УСБ України.

На рахунку Володимира Блуда  вже здобуті перші місця на Кубках та Чемпіонатах України (1998 -2013 рр.), він бронзовий призер Чемпіонату Євразії (2000 р. та 2003 р.), неодноразовий призер Чемпіонатів Європи (2009 р. та 2012 р.),  срібний призер Чемпіонату Світу (2013 р.) та переможець різних відкритих Міжнародних турнірів з кіокушинкай карате-до.

фото5

Крім цього, Володимир Блуд є членом збірної команди СБУ в Черкаській області з рукопашного бою, бере участь у першості ФСТ «Динамо» серед співробітників правоохоронних органів та щорічно виборює призові місця Управлінню СБ України в Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору