Черкаський перевізник хоче продавати білети в маршрутках аж по 4 гривні

14 листопада 2014, 15:40
Так Копієвському відповіли в мерії

Так Копієвському відповіли в мерії

Приватний перевізник Петро Копієвський просить міську раду підвищити ціну на проїзд у громадському транспорті до 4 грн. Однак влада відмовляється це робити.

Про це розповів сам Копієвський у коментарі кореспонденту vikka.ua.

– Перевізники зверталися вже не один раз, давали розрахунки на підвищення тарифів до 4 грн. По розрахунках таке підвищення є виправданим. Тариф 3 грн не дає можливості вижити. Ми розуміємо, що в населення грошей нема, але як виживати перевізникам? – обурився Копієвський.

Він зазначив, що якщо влада й далі ігноруватиме їхні прохання щодо підвищення тарифів, перевізники будуть вимушені зупинити свою роботу.

Поділитись

Коментарі

Роман сказав:

“..перевізники будуть вимушені зупинити свою роботу”.
Нехай зупиняють. На його місце прийде багато бажаючих!

Алена сказав:

Они не выживают не потому, что проезд стоит 3 грн. Большинство черкащан пересели на троллейбусы, потому что з/п в 1000грн. не позволяют тратить 180грн.в месяц на проезд!В Виннице, Полтаве и даже в Киеве(где з/п не ниже 5тысяч) проезд стоит не более 3 грн.А в Черкассах, где каждый второй работающий несёт в семью 1-1.5тыс.грн., не будет обогащать ненасытных наших перевозчиков! Пусть уходит! Будем ездить на новых троллейбусах!

olga сказав:

дорогая Алена Не все в Киеве получают даже 3 тысячи грн., а проезд уже давно 4-4,5. Вы бы лучше к заправкам шли бастовать, а там посмотришь и не только проезд подешевеет, а и хлеб, и масло, и колбаса, то есть все, гле в цену продукта заложено топливо Удачи Вам.Текст коментаря

Вгору